e-pasts: investo@investo.lv

DZĪVOKĻU IZĪRĒŠANA

SIA INVESTO ir uzņēmums, kura pamatdarbība ir dzīvokļu izīrēšana.

Piedāvāto īres dzīvokļu cenu diapazons iekļauj sevī gan nedārgus, gan ekskluzīvus objektus. Mūsu piedāvātie īres dzīvokļi atrodas Rīgā, Tukumā, Jūrmalā un Jelgavā.

Dzīvokļus izīrējam ilgtermiņā, un ar katru klientu tiek slēgts individuāls īres līgums. Mūsu mājaslapā norādītā īres maksa mēnesī ir aprēķināta uz īres termiņu, kas ir vismaz 1 gads un vairāk. Gadījumos, kad klients vēlas īrēt dzīvokli uz īsāku īres termiņu, īres maksa mēnesī tiek aprēķināta individuāli, ņemot vērā klientam vēlamo īres termiņu.

Mūsu uzņēmums darbojas kopš 2008.gada un apvieno sevī darbiniekus ar pieredzi. Mums ir uzticējušies vairāki simti klientu, un daudzi no tiem sadarbojas ar mums un izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti un ilgstoši. Savas darbības laikā esam iemantojuši godīga, uzticama, kā arī kompetenta uzņēmuma slavu.

Mūsu mājaslapā ir izvietota informācija par visiem šobrīd pieejamajiem īres dzīvokļiem. Katrs piedāvājums ir nodrošināts ar aktuālajām objekta fotogrāfijām, tā parametriem un detalizētu aprakstu.

Laipni lūdzam sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mums un mūsu sadarbības iespējām!

Jauku dienu vēlot, SIA INVESTO komanda.